BlogPostController :: index
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| page | "2" |
POST Parameters
No POST parameters
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "AppBundle\Controller\Prismic\BlogPostController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "es" |
| _route | "blog_post_index" |
| _route_params | [ "_locale" => "es" ] |
| _template | Template {#680
#template: "blog_post/index.html.twig"
#engine: "twig"
#vars: []
#streamable: false
-owner: []
} |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "deflate, gzip, br, zstd" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| host | "efc.stage-preview.com" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/7.0; +http://ahrefs.com/robot/)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Server Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/forge/efc.stage-preview.com/web" |
| DOCUMENT_URI | "/app_dev.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/forge" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "deflate, gzip, br, zstd" |
| HTTP_HOST | "efc.stage-preview.com" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (compatible; AhrefsBot/7.0; +http://ahrefs.com/robot/)" |
| PHP_SELF | "/app_dev.php" |
| QUERY_STRING | "page=2" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "51.75.236.145" |
| REMOTE_PORT | "52620" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_TIME | 1772194660 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1772194660.5745 |
| REQUEST_URI | "/es/blog/?page=2" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/forge/efc.stage-preview.com/web/app_dev.php" |
| SCRIPT_NAME | "/app_dev.php" |
| SERVER_ADDR | "68.183.217.222" |
| SERVER_NAME | "efc.stage-preview.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.17.3" |
| USER | "forge" |
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 27 Feb 2026 12:17:41 GMT" |
| set-cookie | [ "hl=es; expires=Sat, 27-Feb-2027 12:17:41 GMT; Max-Age=31536000; path=/" "device_view=full; expires=Fri, 27-Mar-2026 12:17:41 GMT; Max-Age=2419200; path=/; httponly" ] |
| x-debug-token | "ca2235" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| device_view | Cookie {#635
#name: "device_view"
#value: "full"
#domain: null
#expire: 1774613861
#path: "/"
#secure: false
#httpOnly: true
-raw: false
-sameSite: null
} |
| hl | Cookie {#613
#name: "hl"
#value: "es"
#domain: null
#expire: 1803730661
#path: "/"
#secure: false
#httpOnly: false
-raw: false
-sameSite: null
} |
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Fri, 27 Feb 26 12:17:41 +0000" |
| Last used | "Fri, 27 Feb 26 12:17:41 +0000" |
| Lifetime | "0" |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-app_user | "DbcJm7p_jgDhN16NQGzwOqxvmYNvDjRe08uc5q_zcXA" |
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Sub Requests 1
LocalizationController :: locale (token = 8bcb97)
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "AppBundle\Controller\LocalizationController::locale" |
| _format | "html" |
| _locale | "es" |
| _template | Template {#1315
#template: "_locale.html.twig"
#engine: "twig"
#vars: []
#streamable: false
-owner: []
} |